• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2017 yılında kurulan TÜRKAZ KOZMETİK Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 2020 yılına kadar kozmetik sektöründe çeşitli faaliyetler göstermiş olup 2020 yılından sonra kendi EXODOR ve SANREMO markası altında Kozmetik, dermokozmetik, parfüm, kolonya, hijyen ürünler, kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin imalatını yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Sektörün ülkemizde ve dünyadaki ekonomik ve sosyal önemini göz önünde bulundurarak, tecrübemizi gelişen teknoloji ile birleştirerek dünya çapında güçlü bir marka yaratmak. Sektörde önde gelen üretim, dağıtım, satış ve pazarlama şirketlerinden biri olarak, büyümekte olan pazarda, işbirliği yaptığı güçlü iş ortakları ile daha büyük başarılara imza atmaktır.

MİSYONUMUZ

TÜRKAZ olarak inandığımız ve bize daima yol gösteren temel değerlerimiz ve iş yapış şeklimizi belirleyen iş ilkelerimiz şunlardır;

Kozmetik, dermokozmetik, parfüm, kolonya ve hijyen ürünlerin üretiminde bilgi birikimimizi kullanarak, yeni teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, uluslararası kalite standartlarını takip edip uygulayarak, sürekli gelişip kendini yenileyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir işletme olarak yerli üretimi ayakta tutmaya destek olmak, ihracat potansiyeli ile de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla tüm beklentileri kusursuz bir şekilde karşılamak, İleri teknoloji olanaklardan yararlanarak kaliteli ürünler üretmek, tüm çalışanlarımızın memnuniyetini bir bütün olarak sağlamak, ürünlerimizi yasal yükümlülükleri yerine getirerek insan ve çevre sağlığına zarar vermeden üretmek, mevcut marka imajımızı ve itibarımızı korumak ve geliştirmek.

NEDEN TÜRKAZ KOZMETİK

Kozmetik ürün üretimi konusunda fason üretim adı ile bilinen sistemin uygulamasını, uzman kadromuz ve yüksek kaliteli üretim tesislerimiz ile siz değerli çözüm ortaklarımıza sorunsuz hizmet anlayışı ile sunmaktayız Marka sahipleri ve fason kozmetik üreticisi arasında yasaların belirlediği özel sözleşmelerle üretim görevini üstlenmekteyiz. Firmamız fason kozmetik üreticisi olarak, marka sahiplerinin üretmek istedikleri ürünlerin AR-GE, ÜR-GE, ve ÜRETİM hizmetleri alanında profesyonel destek vermektedir. Marka sahipleri, üretim tesisi kurmadan üretici firmamız ile ürünlerini üreterek üretim maliyetini minimuma indirirler, bünyesinde (Sorumlu Teknik Eleman) Kozmetik Mesul Müdür bulundurmaları yeterli olacaktır. Marka sahipleri aynı zamanda sertifikasyon ve ruhsatlama çalışmalarına zaman ayırmak zorunda kalmaz zamandan tasarruf ederek pazarlama faaliyetlerine daha fazla vakit ayırabilirler.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

“Temiz, sağlıklı ve kaliteli üretim” sloganını benimseyerek, üst yönetim dahil tüm çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğinin öneminin farkında olması gerektiği inancıyla hareket ediyoruz. Bir kültür yaratır, tüm iş kazaları ve meslek hastalıklarının önüne geçeriz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Ev/Çevre Politikamız Türkaz Kozmetik olarak “sürdürülebilir kalite” kavramından yola çıkarak çevrenin korunmasına katkıda bulunarak tüm faaliyetlerimizin çevresel etkilerini en aza indirmeyi hedefliyoruz.

NE YAPIYORUZ

FASON AMBALAJLAMA

Ambalajlama verileri müşteriye veya firmamıza ait ürünlerin istenilen standartlarda fason ambalajlanmasıdır. İç ürünlerin müşteriye ait olduğu bu tanımda, müşteri isteklerine bağlı olarak ambalaj malzemelerinin tamamı veya bir kısmı müşteri ya da TÜRKAZ tarafından temin edilebilir.

FASON ÜRETİM

Üretim ve ambalajlama verileri müşteriye ait olan ürünlerin, istenilen standartlarda fason üretilmesidir. Fason üretimde, iç ürünler müşteri tarafından verilmez. Ürünlerin üretimlerine ilişkin formülasyon, teknik bilgi ve spesifikasyonlar müşteri tarafından verilir. TÜRKAZ bu verilere göre iç ürün üreterek, ürünün ambalajlamasını da yapar. Yine müşteri istekleri doğrultusunda, üretim yada ambalajlama sırasında kullanılacak bileşenlerin tamamının planlanması, temini ve depolanması TÜRKAZ'a ait olabileceği gibi bileşenler ve sorumlulukların bir kısmını müşteri de üstlenebilir.

PRIVATE LABEL

Üretim ve ambalajlama verileri firmamıza ait ürünlerin, istenilen standartlarda ve markalarda üretilmesidir. Müşteri, sadece tamamlanmış ürünün sahip olmasını istediği fonksiyonları TÜRKAZ’a bildirir. TÜRKAZ kendi formülasyon ve teknik alt yapısını kullanarak dolum ürünü üretir, ambalajlamasını ve paketlemesini yapar.

FASON KOZMETİK ÜRETİMİ

Ambalajlama verileri müşteriye veya firmamıza ait ürünlerin istenilen standartlarda fason ambalajlanmasıdır. İç ürünlerin müşteriye ait olduğu bu tanımda, müşteri isteklerine bağlı olarak ambalaj malzemelerinin tamamı veya bir kısmı müşteri ya da TÜRKAZ tarafından temin edilebilir. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret11304
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Hava Durumu
Saat